Nasz zespół

Agnieszka Bojanowska
Tel. 780-131-000
E-mail: agnieszka@torunskie-nieruchomosci.pl

Agnieszka - właścicielka biura, która do tworzenia firmy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami. Klienci i współpracownicy doceniają nie tylko jej wiedzę, ale także szybkość w podejmowaniu decyzji w trudnych sytuacjach. Budowanie trwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu i profesjonalizmie to jej priorytety. Człowiek z dużą empatią, który potrafi wsłuchać się w potrzeby każdego Klienta.


Karolina Cieciera
Tel. 780-132-000
E-mail: karolina@torunskie-nieruchomosci.pl

Karolina - zaangażowany i profesjonalny agent nieruchomości. Z uwagą śledzi trendy na rynku oraz kładzie duży nacisk na doskonałą obsługę. Niezależnie od tego czy planujesz zakup, sprzedaż czy inwestycję, jej indywidualne podejście gwarantuje płynne i szybkie transakcje. Prywatnie posiadaczka dwóch psów, miłośniczka podróży, dobrego jedzenia oraz gier planszowych.


Izabela Borkowska
Tel. 780-133-000
E-mail: iza@torunskie-nieruchomosci.pl

Izabela - ukończyła studia specjalizując się w module inwestycyjno-nieruchomościowym. Nie boi się wyzwań i bezgranicznie dąży do celu. Jest osobą ciepłą, empatyczną i bardzo towarzyską. W wolnej chwili czyta dużo książek, zwłaszcza literaturę faktu. Jest fanką takich sportów jak tenis, siatkówka oraz koszykówka.


Robert Kalka
Tel. 780-139-000
E-mail: biuro@torunskie-nieruchomosci.pl

Robert - jest Ekspertem Finansowym i zajmuje się kompleksową obsługa klientów, którzy przy zakupie własnego „M” wspomagają się kredytem. Ma dostęp do wszystkich ofert banków w Polsce co pozwala mu znaleźć najlepsze i tym samym najtańsze rozwiązanie dla Klienta. Jako Ekspert Finansowy działa od kilkunastu lat, co istotnie przekłada się na wysoką skuteczność w uzyskiwaniu kredytów głównie hipotecznych przez Klientów. Stawia na pełen profesjonalizm w relacji z Klientem.


Paweł Bojanowski
Tel. 603-270-535
E-mail: biuro@torunskie-nieruchomosci.pl

Paweł - menadżer z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu i prowadzeniu zespołów sprzedażowych. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiał w sektorze finansowym, później w dynamicznie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii. W biurze Toruńskie Nieruchomości, jako Współwłaściciel odpowiada za sprawy formalno - prawno - administracyjne oraz fotografie z powietrza. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, z zamiłowaniem do motoryzacji.